• Обновено
Урбан град Метрополис Еден светски трговски центар Патување и места цртајќи сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Урбан град Метрополис Еден светски трговски центар Патување и места цртајќи сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 495.84

Залиха
Во продавницата

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја . Уметнички дела се однесуваат на : град, сценографија, пејзаж, урбана, архитектура, зграда, градски пејзаж, метрополис, вода, еден светски трговски центар, обележје. Дизајн од Мелиса Ванг.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас