• Обновено
1: Куклена Куќа Позадина Одбор Повеќенаменски Издржлив За Дома Унисе Д

1: Куклена Куќа Позадина Одбор Повеќенаменски Издржлив За Дома Унисе Д

DEN 3855.52

Залиха
Во продавницата

Опис : Материјал : позадината на куклата е издржлива и може да се репродуцира и има долг Дизајн На Преклопување : кога не се користи, позадината е преклопена и складирана поставеност : можете да ја поставите по ваш вкус : можете да ја ставите во полето за прикажување за да се прикаже ефектот.Совршен Подарок : оваа играчка е погодна како подарок И табела за семејна големина : 25cmx25cm/46inchx46nch Вклучува : 1 позадина Забелешка : Ова не е играчка за новороденчиња, ве молиме одземете од децата за да избегнете јадење.Ве молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и монитори. Материјал : позадината на куклата е која е издржлива и може да се игра и има долга. Дизајн На преклопување : кога не се користи, позадината е преклопена и складирана поставеност. САМОСТОЈНО : можете да го поставите по ваш вкус. : Можете да го ставите во полето за прикажување за да го прикажете ефектот. Совршен Подарок : оваа играчка е погодна како подарок и семејство.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас