• Обновено
3 Месеци Новороденче Доенче Еднобојна Возбудлива Ромпер Со Долги Ракави+ Цветни Панталони+ Комплети Облека За Облека со Лента ЗА Глава-3 ПАРЧИЊА, Црвена, 6 Месеци

3 Месеци Новороденче Доенче Еднобојна Возбудлива Ромпер Со Долги Ракави+ Цветни Панталони+ Комплети Облека За Облека со Лента

DEN 255.84

Залиха
Во продавницата

95%памук;Предвремено затворање;Ребрести Плетени;Еластична половина. Бебе Новороденче Симпатична Облека За Девојчиња Поставена за 3-24 Месеци/3-24М/0-2Т.Уникатен дизајн, прекрасна ребрести еднобојни ромпер+цветни панталони за печатење ленти+ облека за лента за глава поставена за девојче 3-6-12-18-24 Месеци.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас