• Обновено
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстракт Скотч Виски алкохол црно-бело гроздобер платно wallидна уметност дизајн од Ејвори Тилмон, 13 30

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстракт Скотч Виски алкохол црно-бело гроздобер платно wallидна уметност дизајн од Ејвори Тилмон, 13 30

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 13 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела . подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Ејвори Тилмон.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас