• Обновено
На 4 -ти јули забави, 1 -ти пластичен сјај, лента за глава, црвена и бела -пат за славење

На 4 -ти јули забави, 1 -ти пластичен сјај, лента за глава, црвена и бела -пат за славење

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Начин да славиме! 4 -ти јули на 1 -ти јули Сјај јатка стапче. Секоја пакет содржи 4 парчиња стапчиња од 8 инчи и 1 парче пластичен лижав. Одлично е за различни прилики како што се Ноќта на вештерките, родендените и различните големини на забави. Само активирајте го стапчето за сјај и поврзете го со пластични парчиња. Светлиот сјај трае 6-8 часа. Тој одговара за унисекс, деца, па дури и возрасни. Ајде да ја добиеме оваа ставка за сјај за да можете да се истакнете на секој ноќен настан. Секоја пакет содржи 4 парчиња стапчиња од 8 инчи и 1 парче пластичен лижав . Светлиот сјај трае 6-8 часа. Тој одговара на унисекс, деца, па дури и возрасни. Бои : црвена, сина и бела боја. Одлична ставка за забавите на четврти јули.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас