• Обновено
Црн онли фино сребрен тон моден прстен во форма на змејот

Црн онли фино сребрен тон моден прстен во форма на змејот

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Black Onyx Fine Silver-Tone Mode Mase Ring : Оваа непроaирна колекција за накит е прифатлива и на тренд. Секој уникатно облик симулиран скапоцен камен е врамен со пенливи CZ камења што го прават поп. Купете ги парчињата координативни ансамбл за да го завршите изгледот (продадено одделно). Достапно во опции за повеќекратна големина. Симулиран оникс. CZ камења. Заврши од сребрен тон. Бел оникс. Моден прстен. Достапно во опции за повеќекратна големина. На тренд стајлинг.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас