• Обновено
Гранд засолниште 2. СТУТ дише и изолиран вајдер за градите

Гранд засолниште 2. СТУТ дише и изолиран вајдер за градите

DEN 799.84

Залиха
Во продавницата

Real Tree Max 5 | Големина 11 Мулти-климатски дише и изолирано бутано камо градите вадер со систем за лагер што може да се отцепи за целосна разноврсност и адаптивна удобност во сите временски услови . Зипер, отстранлив, отстранлив од 120-грама од 120 грама. Тешки, најлон отпорен на абразија во области на шин, колено и седишта . 4-полен полиестер горниот. Зимперен џеб за безбедност на градите. Затрожен џеб за складирање предниот дел. Прилагодливи еластични суспензии со токи за брзо ослободување и Д-прстени . Брзиот пристап до 10-тина обвивка од 10 точки. Прилагодлив појас за вадење со тока за заклучување . 1.200 грам Thinsulate Boot со исечена надворешна плоча и волна се чувствуваше мида.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас