• Обновено
Трговска марка ликовна уметност fiesta i Canvas Art by Color Bakery Black Matte, Rame Rame

Трговска марка ликовна уметност fiesta i Canvas Art by Color Bakery Black Matte, Rame Rame

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Fiesta I“ Canvas Art By Color Bakery Black Matte, Rame Frame : Artist : Boary Bakery. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас