• Обновено
Без граници Јуниори Руфл ткаен врв, големини XS-3XL

Без граници Јуниори Руфл ткаен врв, големини XS-3XL

DEN 345.28

Залиха
Во продавницата

Вашиот официјален врв на топло време од без граници. Овој ткаен врвен врвен е направен во ткаенина што може да дише и има слоевит дизајн на деколте со трим на Лејси. Флерти, женствено и забавно, ова симпатично откритие лесно го комплетира вашиот изглед за викенд додека го спарувате со тексас шорцеви и сандали со лизгање за целосен ансамбл. Само на. Материјал : тело : 80% рајон/20% полиестер; Чипка : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : квадратно деколте со поделено затворање на предниот дел и вратоврска. Затворање : стил на пуловер. Ракави : трепет. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за слоевити на треска со трим на чипка. Руфле на јуниорите ткаени врвни од без граници.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас