• Обновено
Карат Т.В. Дијамантски кластер 10kt прстен за ангажман на бело злато

Карат Т.В. Дијамантски кластер 10kt прстен за ангажман на бело злато

DEN 7983.84

Залиха
Во продавницата

Оваа прекрасна 1/4 ct. Т.В. Дијамантските модни прстени ја зголемуваат секоја облека и неговите сјајни дијаманти поставени во светло 10 кт бело злато ве тера да се истакнете во толпа. Империјал 1/4 Карат Т.В. Дијамантски кластер 10kt прстен за ангажман на бело злато : Дијамант Тежина : 1/4 Ct.Diamond Боја : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Поставување : Поставување на отворено во 10 KT Бело злато злато прстенот е достапен во големини 6-9 learn Morelearn за дијаманти.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас