• Обновено
Дозвола Шорцеви За Жени, Микро Одблесокот Ракав Цврста Боја Шифон Краток Комбинезон Одбојка Шорцеви Црна 4

Дозвола Шорцеви За Жени, Микро Одблесокот Ракав Цврста Боја Шифон Краток Комбинезон Одбојка Шорцеви Црна 4

DEN 404.00

Залиха
Во продавницата

Проверете ја табелата со големини и потоа изберете ја вашата големина. Големина Табела : Големина : И Големина.16 " Должина : 69cm/27.98 "Колк : 102cm/40.Материјал : Полиестер.Дебелина : Стандард.Стил : Секојдневен,Моден. Комбинирајте ги шорцевите со основни маици, блузи, туники и станови и сандали - и ќе бидете модна кралица.94 "Ракав : 31cm/12. Ако барате обичен придружник за вашиот летен моден стил.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас