• Обновено
Outfmvch Женски Женски Летни Врвови Обични Еднобојни Диносауруси Печатење Со Пуловер Со Долги Ракави Розова XL

Outfmvch Женски Женски Летни Врвови Обични Еднобојни Диносауруси Печатење Со Пуловер Со Долги Ракави Розова XL

DEN 143.84

Залиха
Во продавницата

плус големина блузи за жени,печатени кратки ракави за жени, летен моден врв за жени.69" ракав : 53cm/20.09" Ракав : 52см/20.69" Рамо : 47см/18.можете да го носите сите години за да се спарите со пар со различни фармерки, здолништа и хеланки информации За Производот : Пол : Должина На Жените : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас