• Обновено
Перница со солен акцент, сет од 2

Перница со солен акцент, сет од 2

DEN 239.52

Залиха
Во продавницата

Перницата со акцент на Солен ќе направи совршен додаток за секое мебел или парче за постелнина. Фабриката за памук е супер кадифен и удобна. Измислицата е само чиста само. Ќе додаде во декор на која било просторија. Светли бои со забавно цветно печатење. Мека памучна измислица со кадифен полиестерско полнење. Само чисто место. Комплетот вклучува две перници со акцент на 20 "x 20".

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас