• Обновено
DesignArt 'Метафорички ум на бело' модерен часовник од дрво woodид

DesignArt 'Метафорички ум на бело' модерен часовник од дрво woodид

DEN 383.84

Залиха
Во продавницата

- "aa " батерија вклучена со вашата нарачка . - Стил : Модерен и современ тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. Материјал : Направено со 100% природно бор дрво.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас