• Обновено
Кросман Премиер куполи со целни пелети,. Кал, 10,5гр, брои, lum77

Кросман Премиер куполи со целни пелети,. Кал, 10,5гр, брои, lum77

DEN 319.20

Залиха
Во продавницата

Оваа пелета е одлична и за ловечката и за целната практика. Одлична мулти -употреба пелети одлично за создавање на енергија од опсег, -тежина : 10,5 жито -калибар : .177 -Канталност : 500 брои. Клучни спецификации : Компатибилен : .177 Калибарски воздушни пушки и пиштоли само калибар : . 177 Кал пелет тип. Купови. Жито 10.5ammo материјал. Оловото броење : 500ct.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас