• Обновено
Petit Lem Girls Hooded Pajama Pobe големини со 4-14

Petit Lem Girls Hooded Pajama Pobe големини со 4-14

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Сè е за loveубовта! Украсени со романтично срце и симпатични уши за мачки стратешки посеани на горниот дел од големиот аспиратор, овој основен бања до кревет е лесен стил што може да се носи низ есента и добро во пролет. Направено со полиестерска корална кадифон, оваа бањарка има прилагодлив појас за прилагодена удобност. Камена кадифен облече; Отпечатени низ целиот; Детали за ушите на секинс на аспираторот; Појас; Машинско миење во ладна вода со слични бои, нежен циклус, не бели, не се сува суво ниско, не пеглајте на декорацијата;

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас