• Обновено
Мулти -плажа колиба од слонова коска за печатење декоративен полиестер фрлаат перница со ленена текстура

Мулти -плажа колиба од слонова коска за печатење декоративен полиестер фрлаат перница со ленена текстура

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Создадете кул крајбрежна околина во вашиот дом со декоративна морска перница од Е по дизајн! Декоративната перница на Aqua Stripe на Nantucket Multi Beach Aqua Stripe беше дизајнирана да ја донесе софистицираноста и убавината на морето во вашиот дом d? Cor. Loveе го сакате чувството на оваа колекција и летната топлина што ќе ја донесе на вашиот декор. Овие перници се совршени за секоја спална соба, дневна соба, дневна соба или кој било мебел на кој му е потребен допир на стилска удобност! 18 x 18 инчи мулти -плажа колиба од слонова коска, печати декоративна полиестер, фрли перница со ленена текстура.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас