• Обновено
адвиикд 4-ти Роденден Девојка Облека Мало Девојче Леопард Облека Пуловер Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Врвни Дуксери Панталони Секојдневни Зимски Пролетни Ти

адвиикд 4-ти Роденден Девојка Облека Мало Девојче Леопард Облека Пуловер Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Врвни Дуксери Панталони

DEN 575.84

Залиха
Во продавницата

Бебе Повивање Ќебиња За Девојчиња Мали Девојчиња Момчиња Краток Ракав Летен Печатење Маица Блузи 3 Мали Девојчиња Облека тип На Ракав : Краток Ракав. Тип на шема : Печатење. Повод : Забава, роденден, дневна, секојдневна, свадба и друга пригода. Материјал : мешавина Од памук,висококвалитетно,меко ракување,удобно и дише за носење,не иритирачки за кожата на вашето бебе. 95% Памук, 5% Спандекс. Прилики : Погоден за летна кошула за носење на отворено и секојдневно носење,совршен за сите прилики како забава,училиште,градинка,фотографија, роденден, парк ,одмор, плажа итн., вашите мали момчиња ќе добијат многу комплименти носејќи го. Материјал погоден за кожата : Облеките За Девојки Во Едноставен Стил Се Изработени од Висококвалитетна Ткаенина, Која Лесна По Тежина, Удобна за Носење. Големини : Одговараат ЗА Вашето Бебе НА ВОЗРАСТ ОД 3М-3Ј.Машинско Перење. Пакетот Вклучува : 1pc Блузи+1pc Панталони Сезона : Лето. Идеален Подарок : Совршено Погоден за Детски Ден, Роденден, Празник или Друг Фестивал, Како Внимателен Подарок За Вашето Бебе или Дете На Пријател, Тие Мора Да бидат Многу Среќни.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас