• Обновено
Бонд плочки firenze бели конфети внатре внатре.

Бонд плочки firenze бели конфети внатре внатре.

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Firenze е разнобојна нова шестоаголна колекција, инспирирана од мулти-димензионалниот одблесок на Terrazzo Stone, во комбинација со најразлични бои што ќе додадат поп карактер и забава за секој проект. Firenze е достапен во 7 разноврсни бои и одобрени за употреба на подот и wallидот. Запознајте ја врската. На пресекот на современиот дизајн и вековите стари занаетчиски занаетчии. Ние го платиме глобусот за да произведеме највисок квалитет на мермер, плочка на поле, порцелан, стакло, керамика, мозаик и многу повеќе. Користејќи иновации кои дигитализираат, поедноставуваат, поврзуваат и заштитуваат, Бонд може да испорача неспоредливи опции за плочки што го поставуваат и го зголемуваат стандардот. Основана во 2020 година, исполнете ја иднината на плочката. Обидете се пред да купите. Нарачајте прифатлив примерок од плочки денес за да можете да ја видите плочката близу пред да ја поставите вашата целосна нарачка. се наменети само за референца во боја и текстура, а не за инсталација.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас