• Обновено
Мото Метал Мо Меле, Тркало со 8х6. Шема на завртки-Хром - Мо98822080218н Раб На Тркалото

Мото Метал Мо Меле, Тркало со 8х6. Шема на завртки-Хром - Мо98822080218н Раб На Тркалото

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

* Големина : 22. Значи, ако сте сопственик на автомобил кој копнее за дополнително внимание и високо го цени квалитетот, овие Мото Метални тркала дефинитивно ќе одговараат на сметката. 10 •Алуминиумско Тркало Со Хром •Одговара • * Вклучено Е Едно Тркало.Спецификации : MO988 НАВАЛИЦА Хром Тркала ОД МОТО МЕТАЛ.000 дилери во над 30 земји. Мото Метал потекнува од заедницата На Мотокрос Во Јужна Калифорнија.брендот се продава Со Добрите Тркала, најпочитуваната компанија во бизнисот со сопствени тркала. Обезбедување безвременски стил додека ги зголемувате перформансите на вашето возило, тие ќе ја зголемат вредноста на вашето возило. Тркалата испорачуваат спој на софистициран стил и срамота изведба што резултира со возило што е зачудувачки да се погледне и возбудливо да се вози. Посветеноста кон дилерите и производството на најквалитетни автомобилски тркала продолжува да го поттикнува растот на компанијата. Во Мај 2008 Година, Платина Капитал, беверли Хилс, калифорнија со седиште во приватниот капитал група, купи Добрите Тркала и најави интеграција На Американски Трки и Тркала Добрите. Новата компанија, позната едноставно како Добрите Тркала, испорачува производи и услуги од светска класа со повеќе од дваесетина брендови и програми на 25.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас