• Обновено
Стерлинг Сребрена Оксидирана Платина Позлатена Цветна Лента Женски Прстен

Стерлинг Сребрена Оксидирана Платина Позлатена Цветна Лента Женски Прстен

DEN 392.96

Залиха
Во продавницата

Сосема нов, неискористен и неносен накит. Точка Бруто Тежина-3,12 Грам. СОВРШЕН ПОДАРОК : овој прекрасен накит би бил совршен подарок за тој посебен некој во вашиот живот.Сите производи се испорачуваат во елегантна кутија за подароци, од кул модерна до класична гроздобер, нуди висококвалитетен Прифатлив сребрен или Златен накит за жени и мажи, удобен за секојдневно носење и за сите прилики. Фотографијата може да варира малку од вистинскиот скапоцен камен, но може да бидете сигурни за квалитетот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас