• Обновено
Детта деца Линдзи едриличари вртливата рокерска када стол, лен

Детта деца Линдзи едриличари вртливата рокерска када стол, лен

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Издржливи челични механизми за да се обезбедат тивки движења.Чаир на рокер со вртливата на Линдзи, од Делта Деца, ви гарантира дека ќе имате посебно место да се вратите и да се опуштите. Низок потпирач за грб и запалени раце за удобност на медицинска сестра. Полн со стил на вртење на главата, лесен стол и база на вртење од 360 степени создава смирувачка околина што го прави совршена спална соба или стол за дневна соба. Цврста рамка што обезбедува стабилност. Дизајниран со удобност во умот, тестиран за безбедност и стручно направен за издржливост. Неговата форма во форма на барел и разгорени потпирачи за ракави се обликуваат наоколу и ги поддржуваат грбот и рацете додека читате, гледате телевизија или само се развивате. Собрани димензии (во инчи) : 32,25 L x 32 W x 28,75 H. Детта Децата е основана околу идејата да се направи безбеден, квалитетен мебел за деца достапен за сите семејства. Тоа е зошто сите производи за деца на Делта се изградени со долготрајни материјали за да се осигурат дека стојат до години на скокање и играње. Седиште (во инчи) : 20,50 W x 20,75d x 18 H; Висина на седиштето до потпирачот за грб (во инчи) : 15,25.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас