• Обновено
Време на празник црвено -бело метално bellвонче Божиќни украси, брои

Време на празник црвено -бело метално bellвонче Божиќни украси, брои

DEN 270.24

Залиха
Во продавницата

Вашето дрво ќе изгледа празнично и светло кога ќе ги украсите со овие весели украси. Овој сет од три украси има бели метални sвона со црвени ленти. Додадете ги во вашето внимателно украсено дрво или вклучете ги во уникатна сезонска декорација како венец или центар за маса. Секој украс има приложена јамка на врвот, така што тие се лесни за прикажување на кое било место дома или канцеларија. Направени од трајни материјали, овие украси ќе станат негувани предмети што можете да ги користите од година во година. Прославете го најубавото време во годината со овие украси. Сет од 3 празнични украси . Користете за украсување на вашето дрво . Додадете во зачудувачка сезонска декорација . приложениот врв ги прави лесни за прикажување . проверете ги сите радосни Божиќни украси од време на одмор како надувување на ликови, трепкачки светла, шарени венци , и повеќе.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас