• Обновено
Пунтоко Блузи За Жени Дозвола, Чипка Шиење V-Вратот Ракав Маица Лабава Кошула

Пунтоко Блузи За Жени Дозвола, Чипка Шиење V-Вратот Ракав Маица Лабава Кошула

DEN 135.84

Залиха
Во продавницата

52 "Ракав : 34cm/13.80 "Должина : 59см/23.02 "Вратот : 62cm/24. Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека.61" Жените дозвола облека.Женски Еднобојни Чипка Шиење V-Вратот 3/4 Ракав Маица Лабава Кошула Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет!Сезона : Лето : Женски Повод : Обичен Тип На Шема : Должина На Цврсти Ракави : Три Четвртини Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Блуза Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)табела Со Големини : Големина : С Големина : Мал САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 БИСТА : 92см/36. Повод Simple Едноставниот Дизајн Го Прави Совршен за Секоја Случајна пригода . Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Биста : 100см/39. Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас