• Обновено
Трговска марка ликовна уметност духот ткајач платно уметност од Кери Шмит, црна мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност духот ткајач платно уметност од Кери Шмит, црна мат, рамка за бреза

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметност „Дух ткајач“ платно уметност од Кери Шмит, Црна мат, рамка од бреза : Уметник : Кери Шмит. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас