• Обновено
Трговска марка ликовна уметност дегустација на вино ii платно уметност по пекара во боја

Трговска марка ликовна уметност дегустација на вино ii платно уметност по пекара во боја

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Вино дегустација II“ платно уметност по пекара во боја : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас