• Обновено
Трговска марка ликовна уметност автентично кафе iv платно уметност од Дафне Брисонет

Трговска марка ликовна уметност автентично кафе iv платно уметност од Дафне Брисонет

DEN 768.00

Залиха
Во продавницата

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „автентично кафе IV“ платно уметност од Дафне Брисонет : Уметник : Дафне Брисоннет. Предмет : Храна и пијалок. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас