• Обновено
Ауео Женски Есенски Џемпери Трендовски, Зимски Џемпери За Женски Женски Божиќен Дедо Мраз Печатење Тркалезни Врвови На Џемпери Со Долг Ракав

Ауео Женски Есенски Џемпери Трендовски, Зимски Џемпери За Женски Женски Божиќен Дедо Мраз Печатење Тркалезни Врвови На Џемпери

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Одговара : Одговара на големината.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.47" Должина : 51см/20. : Малус : 6УК : 8ЕУ : 34биста : 108см/42.09 "ракав : 53cm/20.Многу кул за носење многу ново за изгледот.Женски Божиќ Дедо Мраз Печати Круг-Вратот Долг Ракав Џемпер Tops Features : 1. УНИКАТЕН ДИЗАЈН-џемпери за жени/џемпер со долги ракави/лесен џемпер за жени/плетен џемпер за жени/џемпер со врат на екипажот жени/џемпер со долг ракав со фенер/плетен џемпер со долг ракав/плетен џемпер со пуловер за зима/паднато рамо/густ плетен џемпер.87"XLX-Large121440120cm/47.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас