• Обновено
Инка Кралот Тапан Инка, Црна, Полиетилен, НПТ 32410

Инка Кралот Тапан Инка, Црна, Полиетилен, НПТ 32410

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Тапан Инка, Боја Црна, За Бунг Дупка Големина 2 1/4 во, За Употреба Со Тапан Инки, Инка Материјал Полиетилен, Целокупната Висина 9 1/4 во, Тип На Конец НПТ, Боја На Телото Црна, Боја На Капакот Не Се Применува, Висина На Пламен Не Се Применува, Пламен Одводник Материјал Не Се Применува, Вклучува Пламен Одводник Не, Тип Капак Без Капак, Максимална Температура 250 Степени Ф, Надворешен Дијаметар 7 1/2 Инчи, Дијаметар На Излив 2 1/4 Инчи, Капацитет На Волумен 0,75 Гал Предупредување : Рак И Репродуктивна Штета - www.P65 Warnings.ca.gov -Безбедно се вклопува во стандарден барабан со навој од 1 инч. Го олеснува полнењето на големи тапани и буриња со течности и грануларни производи. Вкупна висина од 9-3/16 инчи и горниот внатрешен дијаметар од 7-1/2 инчи. Изливот е долг 1-7/16 инчи и има надворешен дијаметар од 2-1/4 инчи. Максимален температурен рејтинг од 250 степени Целзиусови.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас