• Обновено
Нова Рамнотежа Жени 860v7, Сива Виолетова, Б САД

Нова Рамнотежа Жени 860v7, Сива Виолетова, Б САД

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Инженерството на т-Зракот обезбедува клучна торзиона стабилност додека продолжената ПОДЛОГА ЗА уривање АБЗОРБ и куши acteva lite midsole обезбедуваат врвно одрекување од удобност : Ако не се гледа големина погоре И има само една големина во списокот, големината може да се најде овде -> Големина На Чевли : 5 Средни Американски Жени.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас