• Обновено
Платно Ѕид Уметност Слика Апстрактна Птица Уметност Дневна Соба Платно 16х20во Бело

Платно Ѕид Уметност Слика Апстрактна Птица Уметност Дневна Соба Платно 16х20во Бело

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Погоден за домашна и канцелариска декорација. Уметничкото дело е рачно изработено и има силна цврстина на истегнување, што го прави издржлив и не лесно скршен. Исто така е совршен подарок за Божиќ, Нова година, свадби, годишнини и други специјални прилики. Погоден е за различни сцени како што се дневни соби, спални соби, кујни, бањи и канцеларии.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас