• Обновено
0. Кт Природни Цитрин Двојна Лента Со Моисанит Камен, Жолта Цитрин Пасијанс Срце Бенд За Жени Во Злато, Подарок ЗА НЕА, 14к Бело Злато, САД 4.50

0. Кт Природни Цитрин Двојна Лента Со Моисанит Камен, Жолта Цитрин Пасијанс Срце Бенд За Жени Во Злато, Подарок ЗА НЕА, 14к

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Цени : директни цени на производителот со сертификат за автентичност за обезбедување квалитет и гаранција за задоволство.Информации за производот : Rings SKU : WM-RI082211699 Ring Големина : Големина НА САД 4.1400 Каратметална Тежина : 3. Пакување : Накитот е подарок завиткан во нашата кутија за накит со потпис. Испорака и Враќање : БЕСПЛАТНА експресна испорака и враќање. Изработена Со Злато, оваа Цитринска И Моисанитна Лента ќе ви даде срдечен изглед.90 Gm Метална Чистота : 14k Бело/Жолто Злато (Контакт ЗА 10k, 18k Златен Сертифициран Накит : сертификат вклучен За Производи Од Дијаманти и Скапоцени Камења. Оваа Цитринска Златна Лента е достапна во Розово Злато, Бело Злато и Жолто Злато.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас